Kontakt os

Oplysninger

Motor Leasing ApS
Hassellunden 3,
2765 Smørum, Danmark

CVR: 39149591

Mail: info@motorleasing.dk
Telefon: +45 71 96 16 16

Mandag – Fredag: 10.00 – 17.00
Lørdag: Lukket
Søndag og helligdage: Lukket

Leder du efter en medarbejder?

jens-2-768x502

Jens Hoeck

Adm. Direktør/Partner

M: +45 40191426
jens@motorleasing.dk

team-placeholder

Robert Møller

Direktør/Partner

oliver-768x502

Oliver Greve

Salgschef

M: +45 31168663
oliver@motorleasing.dk

jacob-1024x669

Jacob Wøjcik

Logistik

M: +45 52301478
jacob@motorleasing.dk

phillip-1024x669

Phillip Rahbek

Leasingrådgiver

M: +45 31564959
phillip@motorleasing.dk

jannik-1024x669

Jannik Clausen

Eftersalg/Service

M: +45 53802958
jannik@motorleasing.dk

oliver-768x502

Oliver Greve

Salgschef

M: +45 31168663
oliver@motorleasing.dk

jannik-1024x669

Jannik Clausen

Eftersalg/Service

M: +45 53802958
jannik@motorleasing.dk

stephanie-1024x669

Stephanie Bausager

Bogholder

M: +45 60149616
stephanie@motorleasing.dk

Har du brug for sparring?

Bliv ringet op af en af vores rådgivere

Hos Motorleasing sidder vores rådgivere altid klar på både telefon og mail, til at hjælpe dig på rette vej med din nye leasingbil. Udfyld formularen og få et opkald.